SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU SIATKÓWKI CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOŃSKIE

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 17.03.2018r. zorganizował  Turniej siatkówki chłopców Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Kazanowie.

Uczestniczyły w nich drużyny szkolne z Modliszewic,  Kazanowa, Nieświnia oraz Dziebałtowa. O godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański, po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

                                                                                            

SP Kazanów-SP Dziebałtów 0:2

SP Nieświń-SP Modliszewice 2:0

SP Dziebałtów-SP Modliszewice 2:0

SP Kazanów-SP Nieświń 0:2

SP Nieświń-SP Dziebałtów 2:1

SP Modliszewice- SP Kazanów 0:2

 

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich  punktów ustaliła , że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu.

 

Następne miejsca zajęły

2.SP Dziebałtów

3.SP Kazanów

4.SP Modliszewice

 

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Bajor Krzysztof, ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu, który oprócz dyplomu otrzymał również torbę turystyczną.

Za uzyskane miejsca w zawodach wszystkie drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i pucharami, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie pan Krzysztof Obratański. Wyróżnieni zostali także najlepsi zawodnicy z poszczególnych zespołów (upominki i dyplomy).

W przerwie rozgrywek, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce pana Pawła Mielcarka dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kazanowie, została przekazana nagroda w postaci ochraniaczy na kolana dla siatkarzy, ufundowana przez Z0SiR Końskie. Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom, oraz zaproszonym gościom podziękował Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański.

Przygotował: Jarosław Piskorek

Zdjęcia z turnieju

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Cz 22 Mar 2018