Wydarzenia

Otwarcie Lodowiska

Kochani Mieszkańcy Miasta i Gminy Końskie - mamy dla Was pozytywną informacjęwink

Jeśli tylko pogoda pozwoli nasze LODOWISKO startuje już 5 grudnia w sobotęwink

Trzymajcie kciukiwink

Na zdjęciach kilka ważnych informacji.

Pozdrawiamy serdecznie Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich.

 

Koncerty w kinie letnim - Sielpia

Serdecznie zapraszamy na dwa koncerty do KINA LETNIEGO w Sielpi.

Pierwsza impreza odbędzie się 07.08.2020 r. o godz. 18:00. Przed publicznością wystąpi Marek Makaron Trio. Natomiast 14.08.2020 r. również o godz. 18:00 wystąpi zespół SUFLER. Oba zespoły cieszą się sporą popularnością i wykonują utwory, które podobają się szerokiej publiczności. Liczymy na dobrą zabawę i miłą atmosferę. Wszystkich przybyłych gości prosimy o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa, zachowanie odległości na widowni 1,5 metra i posiadanie własnych maseczek. Pozdrawiamy i liczymy na słoneczną pogodę https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png

SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU SIATKÓWKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOŃSKIE

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 30.03.2019 r. zorganizował Turniej Siatkówki Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie pana Krzysztofa Obratańskiego. Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej  Zespołu  Placówek  Oświatowych w Pomykowie. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne dziewcząt i chłopców z  Dziebałtowa, Kazanowa, Rogowa i  Pomykowa . 0 godzinie 9.00  miało miejsce oficjalne rozpoczęcie zawodów oraz prezentacja drużyn uczestniczących w Turnieju ,  po czym rozpoczęły się rozgrywki w systemie “każdy z każdym” . Mecze były bardzo emocjonujące i stały na dobrym poziomie sportowym. Zakończyły się następującymi wynikami:

SP Rogów - SP Dziebałtów 0:2

SP Kazanów - SP Pomyków 2:1

SP Pomyków - SP Dziebałtów 0:2

SP Kazanów - SP Rogów 2:0

SP Dziebałtów - SP Kazanów 2:1

SP Pomyków - SP Rogów 2:0

 

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie.

 

Następne miejsca zajęły :

  1. SP Kazanów
  2. SP Pomyków
  3. SP Rogów

 

Najlepszą zawodniczką Turnieju uznana została Katarzyna Smołuch ze Szkoły Podstawowej  w Dziebałtowie, która oprócz dyplomu otrzymała plecak turystyczny. Natomiast najlepszym zawodnikiem wybrany został Maciej Długosz z SP Kazanów – uhonorowany dyplomem i karnetem na Pływalnię Miejską w Końskich. Wyróżnieni zostali także siatkarze z poszczególnych zespołów,  każdemu z nich wręczono pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Wszystkie pozostałe  drużyny za udział w zawodach nagrodzono  pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

Na ręce pana Dariusza Sokołowskiego nauczyciela z Zespołu Placówek Oswiatowych w Pomykowie został przekazany komplet piłek do siatkówki  ufundowanych przez ZOSiR w Końskich.

  

W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.

 

Po zakończeniu Turnieju  wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom podziękował  Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański.

Fotorelacja z imprezy

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich serdecznie zaprasza na Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie, który odbędzie się w dniu 30.03.2019 r.(sobota) w godzinach 9.00-14.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Pomykowie. W zawodach będą brały udział drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół: SP Dziebałtów, SP Kazanów, SP Rogów oraz SP Pomyków. Dla wszystkich uczestników imprezy organizator przygotuje słodki poczęstunek oraz ufunduje liczne nagrody rzeczowe.

Jarosław Piskorek   

Dobra zabawa i sportowe zmagania

„ … Życie ludzkie to jakby olbrzymie zawody sportowe, których jesteśmy zarówno uczestnikami, jak i widzami…” (Antoni Gołubiew)

W niedzielę 24.02.2019 r. w godz. 8:00 do 15:30 w hali sportowej przy ul. Kpt. Stoińskiego 3 zorganizowano Turniej Akademii Piłkarskiej Champions Końskie pod Honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych. Cieszymy się, że impreza pomogła w integracji , ale i zdrowej rywalizacji w duchu fair – play.  W turnieju brały udział drużyny z Końskich, Kielc, Starachowic, Opoczna, oraz Wierzbicy.

Na koniec Turnieju wręczono nagrody najlepszym zawodnikom i ufundowano drobny poczęstunek. Cieszymy się z dobrej organizacji turnieju i trzymamy kciuki za osiągnięcia sportowe dzieciaków z naszego regionu. Serdecznie dziękujemy za zdjęcia od rodziców. 

Zdjęcia z imprezy