SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU SIATKÓWKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOŃSKIE

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 30.03.2019 r. zorganizował Turniej Siatkówki Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie pana Krzysztofa Obratańskiego. Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej  Zespołu  Placówek  Oświatowych w Pomykowie. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne dziewcząt i chłopców z  Dziebałtowa, Kazanowa, Rogowa i  Pomykowa . 0 godzinie 9.00  miało miejsce oficjalne rozpoczęcie zawodów oraz prezentacja drużyn uczestniczących w Turnieju ,  po czym rozpoczęły się rozgrywki w systemie “każdy z każdym” . Mecze były bardzo emocjonujące i stały na dobrym poziomie sportowym. Zakończyły się następującymi wynikami:

SP Rogów - SP Dziebałtów 0:2

SP Kazanów - SP Pomyków 2:1

SP Pomyków - SP Dziebałtów 0:2

SP Kazanów - SP Rogów 2:0

SP Dziebałtów - SP Kazanów 2:1

SP Pomyków - SP Rogów 2:0

 

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie.

 

Następne miejsca zajęły :

  1. SP Kazanów
  2. SP Pomyków
  3. SP Rogów

 

Najlepszą zawodniczką Turnieju uznana została Katarzyna Smołuch ze Szkoły Podstawowej  w Dziebałtowie, która oprócz dyplomu otrzymała plecak turystyczny. Natomiast najlepszym zawodnikiem wybrany został Maciej Długosz z SP Kazanów – uhonorowany dyplomem i karnetem na Pływalnię Miejską w Końskich. Wyróżnieni zostali także siatkarze z poszczególnych zespołów,  każdemu z nich wręczono pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Wszystkie pozostałe  drużyny za udział w zawodach nagrodzono  pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

Na ręce pana Dariusza Sokołowskiego nauczyciela z Zespołu Placówek Oswiatowych w Pomykowie został przekazany komplet piłek do siatkówki  ufundowanych przez ZOSiR w Końskich.

  

W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.

 

Po zakończeniu Turnieju  wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom podziękował  Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański.

Fotorelacja z imprezy

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 2 Kwi 2019