AKTYWNE FERIE 2019

Ferie zimowe 2019 zgodnie z wyznaczonymi terminami rozpoczęły się w pierwszych województwach już 14 stycznia. To dobra zabawa i oczywiście na obiektach ZOSiR, aktywny wypoczynek.  - Cieszymy się, że młodzież i wszyscy mieszkańcy naszego miasta, mogli w ciekawy sposób spędzić swój wolny czas, na obiektach podległych naszej jednostce. To zajęcia poświęcone piłce nożnej, piłce ręcznej, siatkówce, oraz koszykówce – mówi dyrektor Zarządu Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi Zbigniew Stańczyk. Lodowisko na ul. Południowej 5 – oczywiście kiedy warunki atmosferyczne nie płatają nam figli, cieszy się również sporym zainteresowaniem. Wstęp na lodowisko jest oczywiście bezpłatny.

Należy podkreślić, że dzięki rodzicom i ich świadomości, dzieci zaczynają inaczej traktować aktywność fizyczną. Telewizor, czy komputer powoli schodzą na dalszy plan. Trenerzy Bartek Gad (organizator półkolonii), Grzegorz Kądziela, Zbigniew Ślifierz, Arkadiusz Jarząb, Renata Gałązka – Skowron, czy Krzysztof Słonicki starali się, by zajęcia na hali były ciekawe. W załączniku artykułu przedstawiamy zdjęcia z zajęć na Hali Sportowej przy ul. Kpt. Stoińskiego 3 w Końskich. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, rywalizację w duchu fair - play i miłą atmosferę. 

Zdjęcia z imprezy

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 22 Sty 2019