Turniej Mikołajkowy 2018 r.

Mikołajki kojarzą się z pięknymi prezentami i uśmiechem na twarzy dzieci. Tym razem nie mogło być inaczej.  01.12.2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Kpt. Stoińskiego w Końskich odbył się V Mikołajkowy Turniej Akademii Piłkarskiej Champions Końskie. Impreza ma charakter cykliczny. Została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Ponad 220 młodych piłkarzy brało udział w sportowych zmaganiach.

 

Oprócz rozgrywek w duchu fair play, były małe upominki, ale i pokaz Pawła Skóry, mistrza świata w trikach. Uczestnicy z zapartym tchem obserwowali pokaz trików piłkarskich w wykonaniu znakomitego gościa. Na imprezie obecni byli również Krzysztof Obratański – Burmistrz Miasta i Gminy Końskie, oraz Wiceburmistrz, Krzysztof Jasiński. Oprócz gospodarzy z Końskich były obecne: Akademie Piłkarskie z Fałkowa, Stąporkowa, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Łowicza. W turnieju zagrał też zespół Football Academy z Kielc, a także nasz Neptun Końskie.

 

Cieszymy się, że tak wielu młodych chłopców mogło uczestniczyć w sportowych zmaganiach i liczymy na to, że kolejne młode pokolenie będzie realizować swoją pasję i miłość do piłki nożnej. 

Zdjęcia - Mikołajki 2018

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Pt 7 Gru 2018