SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU MINI-SIATKÓWKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOŃSKIE

 

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 27.10.2018r. zorganizował Turniej Mini-siatkówki Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie pana Krzysztofa Obratańskiego. Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne dziewcząt i chłopców z  Dziebałtowa, Nieświnia,  Pomykowa i Rogowa. 0 godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich pan Marcin Zieliński ,  po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie “każdy z każdym” . Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

 

SP Rogów-SP Dziebałtów 2:0

SP Nieświń-SP Pomyków 2:0

SP Pomyków-SP Dziebałtów 0:2

SP Rogów-SP Nieświń 2:0

SP Dziebałtów-SP Nieświń 1:2

SP Pomyków-SP Rogów 0:2

 

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Rogowie. 

 

Następne miejsca zajęły :

  1. SP Nieświń
  2. SP Dziebałtów
  3. SP Pomyków

 

Najlepszą zawodniczką Turnieju uznana została Jagoda Walczyk ze Szkoły Podstawowej  w Rogowie, która oprócz dyplomu otrzymała plecak turystyczny. Wyróżnieni zostali także siatkarze z poszczególnych zespołów,  każdemu z nich wręczono pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Natomiast wszystkie pozostałe  drużyny za udział w zawodach uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

 

Na ręce pana Waldemara Wiktorowskiego, dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie został przekazany komplet piłek do siatkówki  ufundowanych przez ZOSiR w Końskich,

 

W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.

 

Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom podziękował zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich pan Marcin Zieliński.

 

Zdjęcia z turnieju

 

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 6 Lis 2018