SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU MINI-SIATKÓWKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOŃSKIE

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 20.01.2018r. zorganizował Turniej Mini-siatkówki Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie pana Krzysztofa Obratańskiego. Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne z  Dziebałtowa, Kazanowa, Pomykowa i Rogowa. O godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich pan Marcin Zieliński ,  po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie “każdy z każdym” . Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

 

SP Dziebałtów-SP Pomyków 2:0

SP Rogów-SP Kazanów 0:2

SP Rogów-SP Dziebałtów 0:2

SP Pomyków-SP Kazanow 2:0

SP Dziebałtów-SP Kazanów 2:0

SP Pomyków-SP Rogów 2:1

 

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie.

 

Następne miejsca zajęły :

  1. SP Pomyków
  2. SP Kazanów
  3. SP Rogów

 

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Sebastian Płodzik, ze Szkoły Podstawowej w Dziebałtowie, który oprócz dyplomu otrzymał  również karnet wolnego wstępu na Pływalnię Miejską w Końskich. Wyróżnieni zostali także siatkarze z poszczególnych zespołów,  każdy z nich nagrodzony został plecakiem marki ”Puma”. Natomiast wszystkie pozostałe drużyny uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Na ręce pana Waldemara Wiktorowskiego, dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Rogowie został przekazany komplet sportowych koszulek ufundowanych przez ZOSiR w Końskich,

 

W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.

 

Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom podziękował zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich pan Marcin Zieliński.

 Zdjęcia z turnieju

    

 

  Przygotował:                                                                                       

 

     Jarosław  Piskorek

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 23 Sty 2018