SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU SIATKÓWKI CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOŃSKIE

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 18.11.2017 r. zorganizował  Turniej siatkówki chłopców Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Zawody zostały rozegrane w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Nowym Dziebałtowie.

Uczestniczyły w nich drużyny szkolne z Pomykowa, Kazanowa, Nieświnia oraz Dziebałtowa. O godzinie 9.00 punktualnie Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański, po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

 

SP Kazanów-SP Dziebałtów 0:2

SP Nieświń-SP Dziebałtów 2:1

SP Dziebałtów-SP Pomyków 2:0

SP Kazanów-SP Nieświń 1:2

SP Nieświń-SP Pomyków 2:0

SP Pomyków- SP Kazanów 0:2

 

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich  punktów ustaliła , że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu.

 

Następne miejsca zajęły:

2.SP Dziebałtów

3.SP Kazanów

4.SP Pomyków

 

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Dawid Wąsik, ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu, który oprócz dyplomu nagrodzony został również przez dyrektora Pływalni Miejskiej w Końskich.

 

Za uzyskane miejsca w zawodach, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie pan Krzysztof Obratański.

 

W przerwie rozgrywek, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce pani Beaty Zbróg, dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Dziebałtowie, została przekazana nagroda w postaci ochraniaczy na kolana dla siatkarzy, ufundowana przez ZOSiR Końskie. Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom, oraz zaproszonym gościom podziękował Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański, który tryumfatorów zawodów, drużynę z SP Nieświń uhonorował nagrodą-bonami towarowymi o wartości 300 zł do zrealizowania w sklepie sportowym.

 

Zdjęcia z turnieju

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 21 Lis 2017