Międzysołecki Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zarządu Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich zorganizował w dniu 26.08.2017r.  w godzinach  9.00-14.00  na stadionie, przy ulicy Południowej 80 w Końskich Międzysołecki  Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zarządu Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich. W  zawodach wzięły udział amatorskie drużyny dorosłych z  Piły, Stadnickiej Woli, Kazanowa i Rogowa.

Rozgrywki przeprowadzono  w systemie ,,każdy z każdym”.

 

 Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

Rogów- Kazanów  1:2

Piła-Stadnicka Wola 2:1

Stadnicka Wola-Kazanów 0:2

Rogów -Piła 0:2

Stadnicka Wola-Rogów 2:0

Piła -Kazanów 0:2

 

   Po podliczeniu punktów przez sędziego zawodów okazało się , że 1 miejsce  w  Międzysołeckim Turnieju  Plażowej Piłki Siatkowej o  Puchar  Dyrektora Zarządu Obiektami Sportowymi   i Rekreacyjnymi w Końskich zdobyła drużyna z Kazanowa. Miejsce 2 zajęła ekipa z Piły, 3 ze Stadnickiej Woli, a 4 lokatą musieli się zadowolić siatkarze z Rogowa.

    Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Za zajęcie 1 miejsca zawodnicy z Kazanowa zostali nagrodzeni siatkarskimi nakolannikami firmy Spokey, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Karol Duda z ekipy  Kazanowa,  uhonorowany upominkiem w postaci torby turystycznej.

    Po zakończeniu zawodów uczestnicy oraz zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy. Grilowana kiełbaska bardzo smakowała po trudach Turnieju, wszyscy gratulowali sobie udanej zabawy.

 

Zdjęcia z turnieju

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 12 Wrz 2017