Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie w Kazanowie

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich zorganizował w dniu 08.07.2017 r. w godzinach 9.00-14.00  w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kazanowie II Międzysołecki Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

W Turnieju wzięły udział amatorskie drużyny dorosłych z  Piły, Koczwary, Bedlna i Nowego Kazanowa. Zawody rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

Piła-Bedlno 2:0

Koczwara-Nowy Kazanów 0:2

Piła-Koczwara 2:0

Bedlno-Nowy Kazanów 0:2

Piła-Nowy Kazanów 1:2

Bedlno-Koczwara 1:2

Po podliczeniu punktów przez sędziego zawodów okazało się , że 1 miejsce i Puchar w II Międzysołeckim Turnieju Piłki Siatkowej pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie zdobyła drużyna z Kazanowa. Miejsce 2 zajęła ekipa z Piły, miejsce 3 wywalczyli oldboje z Koczwary, natomiast 4 lokatą musiała się zadowolić mieszana drużyna siatkarska z Bedlna.

Wszystkim uczestnikom, dyplomy, komplet (koszulki i spodenki dla zwycięzców), nagrody-piłki do siatkówki wręczył Pan Krzysztof Obratański, Burmistrz Miasta i Gminy Końskie. Zawodnicy wyróżnieni otrzymali z rąk sołtysów nagrody w postaci toreb sportowych.

Po zakończeniu  zawodów uczestnicy oraz zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.