Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie w Starym Sokołowie

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich zorganizował w dniu 17.06.2017 r. w godzinach 9.00-13.00  na boisku trawiastym obok Domu Wiejskiego w Starym Sokołowie I Międzysołecki Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

 

W Turnieju wzięły udział amatorskie drużyny dorosłych z  Dziebałtowa, Starego i Nowego Sokołowa. Pomimo niesprzyjającej aury, padającego deszczu zawody rozegrano systemem "każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

 

 Stary Sokołów-Nowy Sokołów 2:0

 Nowy Sokołów-Dziebałtów 2:0

 Dziebałtów-Stary Sokołów 2:1

 

Po podliczeniu punktów przez sędziego zawodów okazało się , że 1 miejsce i Puchar w I Międzysołeckim Turnieju Piłki Siatkowej pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie zdobyła drużyna z Dziebałtowa. Miejsce 2 zajęła ekipa gospodarzy ze Starego Sokołowa, a 3 lokatą musieli się zadowolić siatkarze z Nowego Sokołowa.

 

Wszystkim drużynom, dyplomy, komplet (koszulki i spodenki dla zwycięzców),  nagrody-piłki do siatkówki wręczył Pan Krzysztof Obratański, Burmistrz Miasta i Gminy Końskie. Zawodnicy wyróżnieni otrzymali z rąk sołtysów nagrody w postaci toreb sportowych.

 

Po zakończeniu  zawodów uczestnicy oraz zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy.

 

Zdjęcia z turnieju

 

Jarosław Piskorek

 

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 20 Cze 2017