II Turniej Minisiatkówki

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 22.04.2017r. zorganizował II Turniej mini-siatkówki chłopców Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Zawody, zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Nieświniu. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne z Dziebałtowa, Kazanowa, Rogowa i Kazanowa . O godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański, po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

 

SP Kazanów-SP Rogów 2:0

SP Nieświń-SP Dziebałtów 2:1

SP Dziebałtów-SP Rogów 2:0

SP Kazanów-SP Nieświń 0:2

SP Nieświń-SP Rogów 2:0

SP Dziebałtów- SP Kazanów 2:0

 

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich  punktów ustaliła , że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu.

 

Następne miejsca zajęły:

2.SP Dziebałtów

3.SP Kazanów

4.SP Rogów

 

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Krzysztof Bajor, ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu.

Za uzyskane miejsca w zawodach, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie pan Krzysztof Obratański. Każdy zawodnik za udział w Turnieju, otrzymał nagrodę rzeczową, z logo reprezentacji Polski (piórniki i pióra).

W przerwie rozgrywek, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce pani Agaty Zielińskiej, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Nieświniu, została przekazana nagroda w postaci ochraniaczy na kolana dla siatkarzy, ufundowana przez sponsora imprezy firmę handlową „TOMEX”. Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom, oraz zaproszonym gościom podziękował Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański.Zdjęcia z turnieju

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Cz 27 Kwi 2017